Kullanım Koşulları

Terms of Use ISSN: 2148-7537

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girmiş olmakla, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Açık Erişim

İnsan ve İnsan Dergisi hiçbir gecikme olmaksızın yayınlanan makalelere ücretsiz açık erişim sağlar.

Copyright

İnsan ve İnsan Bilim Kültür Sanat ve Düşünce Dergisi üç ayda bir elektronik olarak yayımlanan, erişime açık hakemli bir dergidir. Dergide yayımlanan tüm yazıların telif hakları ilgili yazara aittir ve ilgili yasalar ile korunmaktadır.

Dergimiz ve içinde yer alan makaleler ‘Creative Commons Alıntı-Gayriticari 4.0 Uluslararası Lisansı (CC BY-NC) ile lisanslanmıştır. Bu lisans kapsamında, kullanıcılar (1) telif hakkı sahibine referans vermek ve (2) makaleleri ticari amaçlarla kullanmamak koşuluyla dergi ve makaleleri indirebilir, kullanabilir ve bilgisayar veya elektronik ortamlarda paylaşabilirler.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Kullanıcıların İnsan ve İnsan Bilim Kültür Sanat ve Düşünce Dergisi’nin internet sayfasını kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir elektronik veya teknik zarardan dergimiz sorumlu tutulamaz.

İnsan ve İnsan Bilim Kültür Sanat ve Düşünce Dergisi bu internet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. www.insanveinsan.org internet sitesini kullanması dolayısıyla, kullanıcı her ne sebeple olursa olsun hiçbir hak iddiasında bulunamaz.

İnsan ve İnsan Bilim Kültür Sanat ve Düşünce Dergisi’nin www.insanveinsan.org internet sayfasını kullanan kullanıcılar site ve içerik kullanım koşullarını “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” kabul etmiş sayılırlar.